Den otevřených dveří k sv. Václavovi 2018

V sobotu 29. září 2018 se otevřou brány Ochozské jeskyně a to od 9:00 do 16:00. Doporučujeme pevnou, vodě odolnou obuv, teplejší oblečení, přilbu a spolehlivou baterku!

Vše co vás zajímá a obecně o Dni otevřených dveří naleznete na Dny otevřených dveří v Ochozské jeskyni.

6 Replies to “Den otevřených dveří k sv. Václavovi 2018”

    • Dobrý den, helma nutná není, ale ve vstupní chodbě Hadice musíte dávat pozor na hlavu. Registrace není potřeba, skupiny vyráží na prohlídku vždy když je volný průvodce a shromáždí se dost lidí.

  1. Dobry den, mohu se zeptat na termíny letošních prohlídek? Jedna se mi spíše o tu podzimní. Pokud budu vycházet z minulých roků, tak mi to připadá na sobotu / svátek 28.9. Prosim ještě o hodiny.
    Dalsi otázka : kdyby jsme meli zajem jako organizovaná skupina oddílu MO CSOP s rodiči deti, jak by to mohlo být řešeno. Dekuji za odpověď HK

    • Dobrý den, jarní den otevřených dveří proběhne v neděli 28. dubna (viz aktualita na stránkách). Termín podzimní prohlídky není zatím určen (pravděpodobně bude zveřejněn až v září). Prohlídky probíhají v čase 9-16 tedy poslední vstup před 15. hodinou. Organizovaná skupina může na prohlídkovou trasu vyrazit jako samostatná skupina.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*